Сарафани

Сарафан розстібається за допомогою ґудзика на спині. Напівпрозора тканина принтована квітами. Нижня майка однотонного білого кольору. Зроблено в Україні. Склад тканини - 50% віскоза, 50% бав..

885 грн. 1700 грн.

Сарафан з теплої фланелі сірого кольору, принтований серденьками, на тонких бретелях. Довжина - міді. Приталений силует. Блискавка на спинці. Зроблено в Україні. Склад тканини - 100% бавовн..

509 грн. 980 грн.

Сарафан з оксамиту рубінового кольору, на тонких бретелях. Довжина - міді. Приталений силует. Блискавка на спинці. Зроблено в Україні. Склад тканини - 100% бавовна (оксамит). Розміри - (..

509 грн. 980 грн.

Сарафан з легкої тканини, довжина - вище коліна. Ліф сарафана на бретельках красиво підкреслює ключиці. Сарафан розстібається за допомогою ґудзика на спині. Сарафан молочного кольору у чорну смужк..

395 грн. 760 грн.

Сарафан з легкої тканини, довжина - вище коліна. Ліф сарафана на бретельках красиво підкреслює ключиці. Сарафан розстібається за допомогою ґудзика на спині. Сарафан темно-синього кольору з принтом..

395 грн. 760 грн.

Сарафан з легкої тканини, довжина - вище коліна. Ліф сарафана на бретельках красиво підкреслює ключиці. Сарафан розстібається за допомогою ґудзика на спині. Сарафан білого кольору в чорний горошок..

395 грн. 760 грн.

Сарафан з легкої тканини, довжина - вище коліна. Ліф сарафана на бретельках красиво підкреслює ключиці. Сарафан розстібається за допомогою ґудзика на спині. Сарафан блакитного кольору з дрібним пр..

395 грн. 760 грн.

Сарафан з легкої тканини, довжина - вище коліна. Ліф сарафана на бретельках красиво підкреслює ключиці. Сарафан розстібається за допомогою ґудзика на спині. Сарафан червоного кольору у дрібний біл..

395 грн. 760 грн.

Сарафан білого кольору із зображенням різнокольорових пір’їн. Виготовлений з легкої віскози, що чудово підходить для спекотного літа. Сарафан відрізний від грудей. Бретельки сарафана регулюються по..

545 грн. 1050 грн.

Сарафан блакитного кольору з квітами білого кольору. Виготовлений з легкої віскози, що чудово підходить для спекотного літа. Сарафан відрізний від грудей. Бретельки сарафана регулюються по довжині...

545 грн. 1050 грн.

Сарафан ніжно-рожевого кольору з романтичним квітковим принтом. Виготовлений з легкої віскози, що чудово підходить для спекотного літа. Сарафан відрізний від грудей. Бретельки сарафана регулюються ..

545 грн. 1050 грн.

Сарафан з відкритою спиною. У сарафана широка спідничка нижче коліна. Розстібається за допомогою ґудзиків на верхній планці та потайної блискавки на спині. Тканина темно-синього кольору у дрібний б..

624 грн. 1200 грн.

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)